کد محصول: اسلیمی
موجودی: در انبار
قیمت با احتساب 9% مالیات بر ارزش افزوده: 53,600 تومان
عصای کوهنوردی هفت گوهر طرح اسلیمی  با بدنه بسیار مقاوم از جنس آلومینیوم شرایطی را برای شما فراهم کرده است، تا بتوانید از عصای خود در مدت زمانی زیاد و به راحتی استفاده کنید. این عصای کوهنوردی دارای گل برف است، که به وسیله آن از فرو‌رفتن عصا به داخل برف جلوگیری می‌شود. استفاده از یخ شکن، یا گل یخ، در این عصا به شما کمک می‌کند تا در شرایطی که از سخمه قرار گرفته بر روی عصا استفاده می‌کنید، اگر تکه یخی بر اثر برخورد سخمه شکست و عصا به پایین لغزید از فرو رفتن عصا به داخل شکاف و انتقال فشار به دست‌های شما تا حدودی جلوگیری کند. این عصا دارای قابلیت تنظیم اندازه در دو مرحله است به نحوی که شما ابتدا باید چفت بست‌های قرار گرفته بر روی آن را باز کرده تا بتوانید عصای خود را تا ارتفاع 135 سانتی‌متر تغییر دهید.

عصای کوهنوردی هفت گوهر طرح اسلیمی با استفاده از گل‌یخ، گل‌برف و قابلیت تنظیم اندازه به شما این امکان را می‌دهد تا با راحتی و آسایش خاطر بیشتری از انجام ورزش کوهنوردی، لذت ببرید.

جنس دسته ساخته شده از پلاستيک

دسته داراي تسمه

جنس بدنه از آلومينيوم بسيار مقاوم سري 7075

سخمه نوک الماسه با محافظ

داراي دو نوع گل برف 

وزن ( با ضربه گير ) : 337   گرم 

وزن ( بدون ضربه گير ) : 330   گرم 

حداقل طول  68  سانتي متر        حداکثر طول  135  سانتي متر     

مشخصات فنی
ضربه گیر (آنتی شوک) ندارد
قابلیت تنظیم بله - در 3 مرحله
جنس دسته فوم
وزن 330 گرم
جنس بدنه آلومینیوم
سایر خصوصیات - دارای گل برف و گل سنگ - حداقل طول 68 سانتی‌متر - حداکثر طول 135 سانتی‌متر - سخمه نوک الماسه با درپوش - جنس بدنه از آلومینیوم بسیار سخت سری 7075 - دسته دارای بند

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!